Żadna liczba eksperymentów nie może do­wieść, że mam rację: jeden ekspe­ryment może pokazać, że jej nie mam.

Albert Einstein

Serwis i sklep komputerowy PartsPC Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój - Serwis komputerów i laptopów

   

 

Nasz serwis PartsPC z Jastrzębia-Zdroju to profesjonalny partner w dziedzinie kompleksowego serwisu laptopów i komputerów. Od wielu lat specjalizujemy się w świadczeniu usług serwisowych oraz konserwacyjnych, zapewniając naszym klientom niezawodność i dużą wydajność ich sprzętu. Wraz z naszym doświadczonym zespołem techników oraz szerokim asortymentem części zamiennych, jesteśmy gotowi sprostać każdemu wyzwaniu związanemu z laptopami, komputerami i innym sprzętem IT.

Specjalizujemy się w kompleksowej naprawie, wymianie podzespołów, instalacji oprogramowania i konserwacji sprzętu. Prowadzimy sklep internetowy z komputerami i laptopami oraz częściami i akcesoriami IT w Jastrzębiu-Zdroju. Zajmujemy się także kompleksową obsługą firm oraz osób indywidualnych.

Nasz serwis Parts PC oferuje także dostęp do nowoczesnego sklepu komputerowego, który znajduje się w samym sercu Jastrzębia-Zdroju. Tam nasi klienci znajdą szeroki wybór sprzętu komputerowego, akcesoriów oraz oprogramowania, które spełnią nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Nasz zespół jest zawsze gotów, by służyć fachowym doradztwem i pomóc w doborze najlepszego rozwiązania.

Nie zapominamy także o klientach spoza Jastrzębia-Zdroju. Nasza sprzedaż internetowa umożliwia zakup potrzebnych produktów oraz akcesoriów z dowolnego miejsca, co daje komfort i wygodę zakupów online.

Naprawa i serwis komputerów i laptopów w mieście Jastrzębie-Zdrój PartsPC.pl

Jesteśmy dumni z naszej długotrwałej obecności na rynku i radujemy się zaufaniem wielu klientów, którzy rekomendują nasze usługi swoim znajomym. Jako firma zajmująca się naprawą komputerów, laptopów oraz sprzedażą sprzętu komputerowego, stawiamy na jakość, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zaufaj nam, a zadbasz o niezawodność swojego sprzętu!

Dane firmy:

Nazwa:Serwis i sklep komputerowy PartsPC Jastrzębie-Zdrój
Miasto:44-335 Jastrzębie-Zdrój
Adres:Wielkopolska 5A
NIP:6332214852
REGON:388928365

 

Firma może zaoferować:
Serwis i naprawa komputerów i laptopów, sprawdzona firma w Jastrzębiu-Zdroju -Nasze usługi Serwis i naprawa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług dot. serwisu i naprawy komputerów stacjonarnych i laptopów oraz serwisu i wsparcia w ich użytkowaniu.
Firma informatyczna z Jastrzębia-Zdroju. Serwis komputerowy oraz sklep ze sprzętem komputerowym -Działamy w Jastrzębiu-Zdroju Jesteśmy firmą lokalną, działającą od 10 lat na rynku sprzętu IT. Znajdziesz nas w centrum miasta, na ulicy Wielkopolskiej 5A - sprawdź lokalizacje > Dzięki zdobytemu doświadczeniu teoretycznemu oraz praktycznemu możesz być pewny że oddajesz swój sprzęt do specjalistów. Stawiamy na zadowolenie klientów. Nasze usł...
Oferta serwisu, naprawa komputerów i laptopów, modernizacji sprzętu oraz sklep komputerowy w Jastrzębiu-Zdroju -Mamy ofertę dopasowaną dla każdego Przygotujemy ofertę na nowy sprzęt komputerowy / IT / akcesoria oraz doradzimy i zajmiemy się obsługą Twojego sprzętu. Jesteśmy elastyczni i posiadamy szeroką ofertę.

 

Informacje

Branża:Serwis komputerów i laptopów
Typ:Działalność jednoosobowa

 

Kontakt

Strona WWW:https://serwis.partspc.pl
e-mail:81 s6 e18 rda1 w7a id85 s941 c p8 a38c r15 te3a s8 p568 c34f .b9 pf5a l
Telefon:797-357-001

 

Media społecznościowe

Facebooklink
Instagramlink
Google-pluslink
098 Deb8 a27 nab e35f 7a mb a68e j53d ą6e 1 cc0 ha ab rb3 a6fe k81 t75e ea r poglądowy, eff aa21 k9 t0a2 u5 a1bb l31 n8 o972 śd78 ćb17 68c d4 a833 n6 yd9 cad7 h429 a s82 p6 r34f a705 w9a1 d6 ź w bazie CEIDG