Szukaj...
Kurs dolar Hongkongu

z dnia 2022-06-29

1 HKD = 0.5676 PLN
Allinside

Mania oszczędzania, pojawiła się u rodaków w momencie, kiedy zaczęto mówić o kryzysie gosp...

Zobacz
Imieniny obchodzą
Marcjalis, Bazyli, Władysława, Ciechosława, Leon, Emilia, Leona, Lucyna, Trofim, Władysław, Ermentruda, Teobald
Tagi
Katalog NAPKatalog firmBiznesowy katalogmały przedsiębiorcaSpis NAP

Naszą największą słabością jest poddawanie się. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest zawsze próbowanie po prostu jeden, następny raz.

Thomas A. Edison

Produkcja Lemieszy Jelenia Góra - Przemysł

 

Istnieje parę zakładów w Polsce jest producentem lemieszy. Są to niewiarygodnie odporne na złamania oraz uszczerbki części do koparek. Lemiesze zazwyczaj możemy spotkać na końcu łyżki, lecz występują także w innych maszynach ciężkich lub wykorzystywanych do gospodarki odpadami. Oczywiście wskazane by były niezwykłej trwałości, tak jak noże do recyklingu, dlatego tak kluczowy jest materiał z którego zostały wykonane. Lemiesze pracują jak wiadomo z różnymi materiałami np. kruszywem, ziemią, żwirem, gruzem. W ofercie posiadamy lemiesze i inne części do maszyn z blachy trudnościeralnej - posiadają one niezwykłe właściwości wytrzymałościowe i z pewnością spełniają oczekiwania klientów.

Dane firmy:

Nazwa:Produkcja Lemieszy
Miasto:58-500 Jelenia Góra
Adres:-
NIP:-
REGON:-

 

Firma może zaoferować:
Lemiesze do maszyn -Lemiesze do maszyn mają kontakt jak wiadomo z twardymi wytworami np. metalowymi elementami, glebą, kamieniami, betonem. Lemiesze do ładowarek i innych maszyn są odporne na awarie, nacisk lub otarcia.
Lemiesze do koparek -Lemiesze do koparek lub do innych maszyn powinny być wytrzymałe na awarie, zgniatanie lub przetarcia. Surowiec z którego wytwarzany jest lemiesz spełnia wszelakie niezbędne licencje.
Lemiesze do ładowarek -Lemiesze do ładowarek nabywane są do firm przemysłowych, kopalni, przedsiębiorstw zajmujących się gospodarką odpadową i gospodarstw rolniczych.

 

Informacje

Branża:Przemysł
Typ:Spółka

 

Kontakt

Strona WWW:https://produkcjalemieszy.pl/
e-mail:d38 b6 ra a22 k
Telefon:brak

 

Media społecznościowe

06 De a237 naaa e85 8a ma a48e jbb1 ą0 a0 ca hf a9 r8c7 abb k7 t14 ec r poglądowy, 0c3 a78 k7e t8 u8 a048 lab neda ode ś0 ćb 8d8 d6 af1 n5c6 y640 c19f h928 5 s762 pb rd54 aaeb w635 df ź w bazie CEIDG